KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12848253
nr 1284 8253
Gunnar Persson
(1908-1975), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -51. Mixed media, ca 54x45 cm
Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.
Utrop:
800 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:35:51
Gunnar Persson
Läs mer om Gunnar Persson